חינוך סביבתי
יוזמות סביבתיות
פרויקטים
תחרויות
סניפים
הירשמו בחינם למגזין המקוון
של המועצה לישראל יפה

ערב התרמה למען קרית שמונה התקיים ביוזמת אגודת הידידים האמריקאית של המועצה לישראל יפה

ערב התרמה מרגש התקיים במנהטן, ניו-יורק, ביוזמת אגודת הידידים האמריקאית של המועצה לישראל יפה:  ה-AIEC -The American-Israel Environmental Council, ובמהלכו גויסו מאות אלפי שקלים להשלמת הפארק העירוני של קרית שמונה ובו חלקה המיועדת למתקני משחקים המותאמים לפעוטות ונכים.
 
בערב התרמה שהתקיים בחודש מאי באחת מדירות הפאר במנהטן התקבצו עשרות נדבנים ידידי המועצה יחד עם נשיא המועצה לישראל יפה, מר גדעון פת, והגב' שילה קרצר, העומדת בראש אגודת הידידים האמריקאית. אורח הכבוד של הערב היה ראש עיריית קריית שמונה, מר חיים ברביבאי, אשר סיפר לאורחים ממקור ראשון אודות תפקודה של עירו תחת מתקפות הטילים הקשות של מלחמת לבנון השנייה. לסיפורה של העיר קריית שמונה נוסף גם סיפורו הנוגע ללב של חייל שנפצע אנושות במהלך המלחמה, אך כעת הוא בדרך להחלמה מלאה. את סיפורו הוא חלק עם אורחי הערב הנרגשים.
 
האורחים מישראל דיווחו על קבלת פנים חמה מאוד מצד מארחיהם האמריקאים, ועל אווירה חיובית ונעימה. הכסף שגויס בערב זה ייתרם להשלמת הפארק העירוני של קריית שמונה ויאפשר הקמת אזור מיוחד ובו מתקני משחקים לילדים בגיל הרך ולאוכלוסיה בעלת צרכים מיוחדים.
 
משלחת מטעם אגודת הידידים האמריקאית ביקרה בארץ באביב, נפגשה, בין היתר, עם שרת החינוך הפרופ' יולי תמיר, וערכה סיור בערים שונות- ביניהן גם ערי קו העימות שניזוקו, והתרשמה מקרוב מהנזקים הסביבתיים והעירוניים, לצד המצוקה האנושית,  שמלחמת לבנון השנייה  הותירה אחריה. 
 
 

חברי המשלחת בביקורם בקרית שמונה- על רקע הפארק המיועד לפיתוח

המועצה לישראל יפה שד' רוקח 80 ת.ד 53250 תל אביב 61532 03-6423111      
  עמוד הבית | אודות | מפת האתר | צור קשר | פייסבוק  

המועצה לישראל יפה - חלוצת עיצוב הסביבה, מובילה את טיפוח סביבת החיים בישראל,
ומשפיעה בחינוך ובמעשה על עיצוב המודעות לערכי סביבה ויופי חזותי.

בניית אתרים CDTech
נקודה - שיווק באינטרנט