חינוך סביבתי
יוזמות סביבתיות
פרויקטים
תחרויות
סניפים
הירשמו בחינם למגזין המקוון
של המועצה לישראל יפה

תרגום המכתב ששלח אל גור

חברים,
 
תודה! בזכות המאמצים שלכם, מיליוני התחייבויות אישיות נעשו דרך האינטרנט וה- אס.אם.אס ברחבי 178 מדינות ו-35 תחומי טריטוריה מסביב לעולם. ההופעות שלנו לא היו מוגבלות ל-7 אתרים, אלא התרחשו במסיבות ואירועים במעל ל- 10,000 בתים וקהילות ברחבי העולם.
 
תקוותי היא שתוך עשור מהיום, כאשר יחשבו על ההופעות העולמיות, לא יזכרו את מה שהיה בזמן ההופעות -אלא יזכרו את מה שאירע לאחר מכן. יותר משני מיליארד מאיתנו התאחדנו ב- 7.7.07 ובקול אחד דרשנו סוף למשבר האקלים. כעת מוטלת עלינו האחריות לקחת תנועה זו קדימה ולהכריח את מנהיגינו לפעול.
 
עלינו לעשות את הצעד הראשון היום ולוודא שכל אדם אפשרי יצטרף אלינו. לכן, אני צריך שתשלחו דוא"ל לחמישה מחבריכם. בקשו מהם לחתום על התחייבות לייב ארת' על ידי ביקור באתר:
www.liveearthpledge.org
 
כל הפעולות שנבצע מרגע זה ואילך במטרה לפתור את משבר האקלים יהיו מבוססות על הנחת יסוד פשוטה: ביתנו, כדור הארץ, נמצא בסכנה. איננו נמצאים בסכנת הריסת הכוכב, אלא נמצאים בסכנה של הפיכתו לבלתי ראוי לחיי אדם.
 
הכנסנו כמות כה גדולה של פחמן דו חמצני לתוך האטמוספירה ושינינו את מאזן החום בין כדור הארץ לשמש. אם לא נפסיק בקרוב, הטמפרטורה הממוצעת תלך ותעלה לרמות שישימו סוף לאיזון האקלימי בו תלויה הציביליזציה שלנו.
 
העולם חייב להתאחד ולכוון את ממשלותינו ליטול אחריות על אתגר גלובלי. מנהיגותינו היא תנאי מקדים להצלחה.
 
עלינו להראות שהגענו לנקודה המכרעת בה רצון פוליטי דורש שנציגינו יפעלו כדי לפתור את משבר האקלים. לכן חיוני כל כך שמיליוני אנשים יחתמו על התחייבות לייב ארת'.
 
משבר האקלים מציע לנו הזדמנות לחוות את מה שמעט דורות בהיסטוריה זכו לחוות: ייעוד; מטרה מוסרית מחייבת ומשותפת; התרגשות של להיות מוכרחים לשים בצד את הקטנוניות והעימותיות של פוליטיקה על ידי נסיבות ולאמץ לחיקינו מוסר אמיתי ואתגר רוחני.
 
אנא שלחו דוא"ל לחמישה מחבריכם ברגע זה. בקשו מהם להצטרף אלינו במטרה זו ולחתום על התחייבות לייב ארת' באתר: www.liveearthpledge.org
 
העבודה מתחילה עכשיו.
תודה,
 
אל גור
 
המועצה לישראל יפה שד' רוקח 80 ת.ד 53250 תל אביב 61532 03-6423111      
  עמוד הבית | אודות | מפת האתר | צור קשר | פייסבוק  

המועצה לישראל יפה - חלוצת עיצוב הסביבה, מובילה את טיפוח סביבת החיים בישראל,
ומשפיעה בחינוך ובמעשה על עיצוב המודעות לערכי סביבה ויופי חזותי.

בניית אתרים CDTech
נקודה - שיווק באינטרנט