חינוך סביבתי
יוזמות סביבתיות
פרויקטים
תחרויות
סניפים
הירשמו בחינם למגזין המקוון
של המועצה לישראל יפה

"מתיחת פנים" לאוגדני התחרויות

עם פתיחת ההרשמה לתחרויות 2008, השיקה המועצה קו עיצובי מרהיב ועדכני לפרסומי מחלקת התחרויות. הפריט הראשון בסדרה הוא אוגדן התחרויות המשמש למשלוח טפסי התחרות למעוניינים להירשם. מי שיחזיק באחד מאוגדנים אלו יגלה עיצוב גרפי מוקפד ונקי אשר מציב את הפרט במרכז התמונה. הסגנון נבחר לאחר חשיבה מרובה ועבודה מאומצת ובמטרה להביא לידי ביטוי את הערכים עליהם פועלת המועצה - אסתטיקה, חינוך סביבתי ויזמות סביבתית עדכנית.
 
אפילו כשמדובר בעיצוב אוגדניה, המועצה מקפידה להתחדש ולהתרענן ולהיות בקו הקדמי באמצעות בחירה בקו עיצובי המציג קונטרסט בין דמיות בוהקות ולבין רקע לבן ונקי. כמו כן, המועצה מקנה להתעדכנות בנעשה סביב חשיבות רבה, לכן האוגדנים משקפים את הדגשים מיוחדים שנוספו השנה לתחרויות, בהתאם לתמורות שחלו עם הזמן: הקפדה על שילוט האוסר עישון במבנים, התייחסות משמעותית לנגישות לנכים, והתייחסות אחרת לגינון בשל היותה של שנה זו שנת שמיטה (לכן בתהליך השיפוט תהיה התייחסות רק לאדניות).
 
כל אוגדן אמנם מציג ענף אחר בו עורכת המועצה תחרות כלל-ארצית: מלונאות, תעשייה, בתי גיל שלישי, רשויות מקומיות, צה"ל ובתי חולים, אך המשותף לכולם הוא שהם משקפים את האהבה לסביבה, את המעורבות בקהילה, האחריות החברתית וכמובן מקצועיות מתמדת - כולם ערכים על פיהם המועצה מקפידה לפעול. 
 
המועצה לישראל יפה שד' רוקח 80 ת.ד 53250 תל אביב 61532 03-6423111      
  עמוד הבית | אודות | מפת האתר | צור קשר | פייסבוק  

המועצה לישראל יפה - חלוצת עיצוב הסביבה, מובילה את טיפוח סביבת החיים בישראל,
ומשפיעה בחינוך ובמעשה על עיצוב המודעות לערכי סביבה ויופי חזותי.

בניית אתרים CDTech
נקודה - שיווק באינטרנט