חינוך סביבתי
יוזמות סביבתיות
פרויקטים
תחרויות
סניפים
הירשמו בחינם למגזין המקוון
של המועצה לישראל יפה
פרויקטים  >>  על התחום

פרויקטים סביבתיים


 
המועצה לישראל יפה רואה בעצמה את חוד החנית של הפעילות לקידום ערכי האסתטיקה וטיפוח הסביבה העירונית בישראל. בתור שכזו, משקיעה המועצה את מאמציה ומשאביה לא רק בהגברת מודעות וקידום מדיניות, אלא גם בהוצאה לפועל של פרויקטים סביבתיים ובהשפעה ישירה על עיצוב פני הארץ.
 

הפרויקטים הסביבתיים בהם בוחרת המועצה להיות מעורבת ישירות הם כאלו שבהוצאתם לפועל ערך מוסף. כך לדוגמה, משתתפת המועצה בקידום מקצוע הריפוי בגינון - חממות טיפוליות, בפיתוח חצרות במוסדות לחינוך מיוחד ובהקמת מרחבים ציבוריים ירוקים. תרומתם של פרויקטים סביבתיים מסוג זה היא לא רק אקולוגית וסביבתית, אלא גם מוסרית וחברתית.


במקרים מסוימים נדרשת המועצה לישראל יפה למצבים בהם גורלה של פני הסביבה העירונית בישראל מונח על הפרק. במקרים כאלו משתתפת המועצה במאבקים שמטרתם להשפיע על החלטות הנוגעות לתכנון ולשימור המרחב העירוני, כך שיתבצעו בהתאם לערכי האסתטיקה, הטיפוח והאקולוגיה.


המועצה לישראל יפה ממשיכה בכל עת להיות קשובה להתפתחויות במרחבים העירוניים בישראל ולצרכיהם של התושבים החיים בהם. קשב זה מבטיח שגם בעתיד תמשיך להיות פעילה בייזום, מימוש ועידוד של פרויקטים סביבתיים
 

המועצה לישראל יפה שד' רוקח 80 ת.ד 53250 תל אביב 61532 03-6423111      
  עמוד הבית | אודות | מפת האתר | צור קשר | פייסבוק  

המועצה לישראל יפה - חלוצת עיצוב הסביבה, מובילה את טיפוח סביבת החיים בישראל,
ומשפיעה בחינוך ובמעשה על עיצוב המודעות לערכי סביבה ויופי חזותי.

בניית אתרים CDTech
נקודה - שיווק באינטרנט