חינוך סביבתי
יוזמות סביבתיות
פרויקטים
תחרויות
סניפים
הירשמו בחינם למגזין המקוון
של המועצה לישראל יפה

הפעילות בחו"ל

פעילותה הענפה של המועצה לישראל יפה בתחומי הטיפוח הסביבתי והחינוך הסביבתי לא הייתה מתאפשרת ללא תרומותיהם הנדיבות והשוטפות של ידידי המועצה, בישראל ובחו"ל.
 

באמצעות המחלקה הבינלאומית שלה מקיימת המועצה קשר רציף עם חוגי ידידיה במדינות שונות בעולם. בארה"ב, אנגליה, צרפת ושווייץ הוקמו זה מכבר ופועלות באופן שוטף אגודות ידידי-ישראל-יפה מקומיות; אגודות אלה מסייעות הן בשמירה על הקשר בין מטה המועצה לישראל יפה בארץ לבין ציבור התורמים המקומיים והן בגיוס תרומות למימון פרויקטים ופעולות חינוך סביבתיים.
 

מדי שנה עורכות אגודות הידידים שבחו"ל אירועים שונים לגיוס כספים: ארוחות גאלה, קבלות פנים חגיגיות, חוגי בית ועוד. כספים אלה משמשים בידי המועצה לישראל יפה לקידום פעילותה החינוכית בישראל ולמימוש פרויקטים סביבתיים שונים, כגון: פיתוח חצרות בתי ספר, הקמת חממות לטיפול באמצעות גינון, כינון פארקים וגנים, שיקום אתרים היסטוריים ועוד.
 

המחלקה הבינלאומית של המועצה לישראל יפה אמונה על הקשר עם ראשי ופעילי אגודות הידידים בחו"ל, ובמסגרת זו היא מארגנת ביקורים הדדיים, מארחת בישראל משלחות מחו"ל, ומעבירה לידידים שמעבר לים מידע שוטף אודות העשייה. מידעון מקיף מופץ, על בסיס שנתי, לכל ידידי המועצה ברחבי העולם והוא סוקר את פעילות המועצה והישגיה השוטפים. המחלקה הבינלאומית מוציאה לאור – מדי שנה - אלבום צילומים מהודר, הסוקר את יופייה של ארצנו מנקודות מבט שונות, וכבר הפך מפעל זה למסורת. ההכנסות ממכירת האלבום והחסויות למהדורתו הראשונה הן קודש לעשייתה של המועצה.
 

המועצה לישראל יפה מוקירה כל אחד מידידיה ומשתדלת מאד לגמול להם בכל דרך. לכבוד אלו מהם שעשייתם האישית תרמה באופן בולט במיוחד להגשמת מטרותיה, מקיימת המועצה מדי שנה טקס בו מעניק נשיא המדינה את אות "יקיר ישראל יפה" לאישיות נבחרת מקרבם.

המועצה לישראל יפה שד' רוקח 80 ת.ד 53250 תל אביב 61532 03-6423111      
  עמוד הבית | אודות | מפת האתר | צור קשר | פייסבוק  

המועצה לישראל יפה - חלוצת עיצוב הסביבה, מובילה את טיפוח סביבת החיים בישראל,
ומשפיעה בחינוך ובמעשה על עיצוב המודעות לערכי סביבה ויופי חזותי.

בניית אתרים CDTech
נקודה - שיווק באינטרנט