חינוך סביבתי
יוזמות סביבתיות
פרויקטים
תחרויות
סניפים
הירשמו בחינם למגזין המקוון
של המועצה לישראל יפה

פעילויות המועצה

המועצה לישראל יפה, מתוקף היותה עמותה ציבורית גדולה וותיקה, הינה משופעת בפעלים רבים משניתן לתחום תחת כותרת אחת בודדה. את פעולותיה הרבות של המועצה ניתן לפרוט למספר תחומים:


 

חינוך סביבתי

המועצה לישראל יפה רואה בחינוך הסביבתי את האמצעי החשוב ביותר להשגת יעדיה; המועצה חותרת לטיפוח ולשימור סביבת-החיים בישראל באמצעות תושביה, והיא מאמינה שעליהם להיות שותפים פעילים לתהליך ההטמעה של ערכי הסביבה כחלק מאורח חיים אחראי ומודע.
> להמשך 
ניידות חינוך


המועצה לישראל יפה מאמינה כי כדי להגשים את חזון החינוך הסביבתי בכל הארץ, על כל מגזריה, חשוב להגיע לכל פינה. ניידת החינוך החדשה של המועצה לישראל יפה תצליח לעשות בדיוק את זה. מדריכי המרכז לחינוך סביבתי נוסעים ברחבי הארץ, ומעבירים פעילויות בנושא אחריות סביבתית. 
להמשך יוזמות סביבתיות

המועצה לישראל יפה שואפת להביא לכך שכל אזרח בישראל ייהנה מאיכות החיים המגיעה יד ביד עם סביבה ירוקה, נקייה ומטופחת. כדי להגשים מטרה זו, אין די בפעילות ממוקדת בזירה אחת – נדרשת ראייה ציבורית רחבה ופנייה לקהלי יעד שונים באמצעים שונים ובמגוון תחומים. בהתאם, מקדמת המועצה לישראל יפה יוזמות סביבתיות שונות בקרב הציבור כולו, על כל הקבוצות השונות המרכיבות אותו. חלק מהיוזמות נקודתיות וממוקדות וחלקן ארוכות טווח ורחבות היקף.
> להמשך

 פרויקטים סביבתיים

המועצה לישראל יפה רואה בעצמה את חוד החנית של הפעילות לקידום ערכי האסתטיקה וטיפוח הסביבה העירונית בישראל. בתור שכזו, משקיעה המועצה את מאמציה ומשאביה לא רק בהגברת מודעות וקידום מדיניות, אלא גם בהוצאה לפועל של פרויקטים סביבתיים ובהשפעה ישירה על עיצוב פני הארץ.
> להמשך

 תחרויות

אחת ממטרות העל של המועצה לישראל יפה היא להפוך את אזרחי המדינה לשותפים פעילים במאמצי הטיפוח הסביבתי ובשמירה על ערכי האסתטיקה בארץ. כדי להשיג מטרה זו, מקיימת המועצה מדי שנה מגוון תחרויות ארציות שמטרתן להגביר את המודעות לערכים אלו, ולעודד אזרחים מכל מגזרי החברה להשקיע את מרצם בפעילויות עיצוב, תכנון, בניה ויצירה שיאדירו את יופייה של הארץ. 
>להמשך

 

המועצה לישראל יפה שד' רוקח 80 ת.ד 53250 תל אביב 61532 03-6423111      
  עמוד הבית | אודות | מפת האתר | צור קשר | פייסבוק  

המועצה לישראל יפה - חלוצת עיצוב הסביבה, מובילה את טיפוח סביבת החיים בישראל,
ומשפיעה בחינוך ובמעשה על עיצוב המודעות לערכי סביבה ויופי חזותי.

בניית אתרים CDTech
נקודה - שיווק באינטרנט