חינוך סביבתי
יוזמות סביבתיות
על התחום
אות מגשים ישראל
אות יקיר ישראל יפה
שבוע אדם וים
פרס עזריאלי
שקית אחת פחות!
האמנה הסביבתית
בחירות נקיות
80% פחות
מונית השמש בישראל
הסרט HOME בישראל
הערוץ הסביבתי
ארכיון פעילויות
פרויקטים
תחרויות
סניפים
הירשמו בחינם למגזין המקוון
של המועצה לישראל יפה
יוזמות סביבתיות >> שבוע אדם וים  >>  שבוע אדם וים 2014

שבוע אדם וים 2014
המועצה לישראל יפה ורשות הטבע והגנים ממשיכות במסורת של החזרת אהבה לחופים ולים, בשבוע פעילויות לציבור הרחב להגברת המודעות לסביבה הימית ולחופיה

בשנת 2014 המשיכו המועצה לישראל יפה ורשות הטבע והגנים את המסורת של "שבוע אדם וים", על מנת להגביר את מודעות הציבור לחשיבות השמירה על החוף והים כשטח טבעי ופתוח.

המערכת האקולוגית העדינה בים ובחופים היא משאב טבע יקר, שהולך ואוזל עקב תהליך הפיתוח המואץ בחופים ועקב השתלטות של גופים פרטיים על חלק ניכר מרצועות החוף. לשמירה על המרחב החופי יש חשיבות קיומית עבורנו: החי והצומח במערכת האקולוגית הימית מספקים לנו שירותים חיוניים לחיינו –  שאותם אנחנו מקבלים כמובנים מאליהם.

על מנת לעודד מודעות בקרב הציבור הרחב נערכים אירועי "שבוע אדם וים". השנה התקיימו האירועים בשני סופי השבוע 6-7 ביוני וב-13-14 ביוני 2014. מדריכי המועצה לישראל יפה ורשות הטבע והגנים חיכו לציבור הרחב בחוף הבונים ובחופים נוספים ברחבי הארץ, עם מבחר פעילויות חווייתיות וחינמיות.

אלפי משפחות, הורים וילדים גדשו את החופים, לקחו חלק בפעילות המהנה ועל הדרך למדו כיצד הם יכולים לסייע לשמור על הסביבה החופית ועל הים שכולנו אוהבים.כל התמונות והחוויות בדף הפייסבוק של "שבוע אדם וים"
המועצה לישראל יפה שד' רוקח 80 ת.ד 53250 תל אביב 61532 03-6423111      
  עמוד הבית | אודות | מפת האתר | צור קשר | פייסבוק  

המועצה לישראל יפה - חלוצת עיצוב הסביבה, מובילה את טיפוח סביבת החיים בישראל,
ומשפיעה בחינוך ובמעשה על עיצוב המודעות לערכי סביבה ויופי חזותי.

בניית אתרים CDTech
נקודה - שיווק באינטרנט