חינוך סביבתי
יוזמות סביבתיות
פרויקטים
תחרויות
סניפים
פעילות הסניפים
כרמיאל, הצפון והעמקים
טבריה, עמק הירדן והמרחב
חיפה
נתניה, השרון והשומרון
גוש דן
רחובות
שהם
ירושלים
אשדוד
באר שבע והדרום
אילת
הירשמו בחינם למגזין המקוון
של המועצה לישראל יפה
סניפים  >>  רחובות

סניף רחובות

מנהל הסניף: מר יעקב חמאני
מרחב הפעילות:  רחובות, נס ציונה, ראשון לציון, קרית עקרון, והמרחב
כתובת: גולדין 2 רחובות
טלפון: 08-6669544


מפעילויות הסניף


יום מעשים טובים בנס ציונה

בימים אלו, הסתיים מיזם גדול שלנו להקמת גינה קהילתית בבית אנוש בעיר רמלה.
הגינה הוקמה ביוזמת יעקב חמאני, מנהל סניף נס ציונה ובשיתוף והקמה באמצעות עובדי מפעל המלט "נשר רמלה", אשר תרמו את כל הציוד שהיה צריך לטובת הפרוייקט כמו צנרת, מערכות השקיה, צמחייה מגוונת ועוד. למיזם נרתמו לעזור גם מתנדבי סניף נס ציונה, תושבי העי רמלה ועיריית רמלה
.

הפתיחה הרשמית של הגינה התבצעה ב-15.3.16, במסגרת "יום מעשים טובים" ובהשתתפות מר רענן גילאון, מנהל משאבי אנוש מפעל המלט, הגב' שרון אטנר, מנהלת מחלקת איכות הסביבה בעיריית רמלה, תושבים ומנדבים מקרב העיר.

חנוכה שמח
כמיטב המסורת, חילקו בחג החנוכה מתנדבי המועצה לישראל יפה סניף נס ציונה סופגניות לבית החם ולמועדונית נוער בעיר. המתנדבים שימחו את הילדים והצטרפו לשירת שירי חנוכה. המבצע נערך ביזמת יעקב חמאני ובתיאום מנהלת המדור להתנדבות בעיר הגב' יעל בן נון-גובר. הסופגניות – תרומת מפעל "אורלייט תעשיות".
מרגש במיוחד היה טקס הדלקת נר רביעי של חנוכה שהתקיים בשעות הערב עם הנערות בשיתוף מנהלת הבית וצוות המלוות. פעילות משלימה למהלך זה, תתבצע לקראת יום המעשים הטובים, שתתרכז השנה בחלוקת עציצים עם צמחים/פרחים תרומת משתלה באזור לבתי הגיל השלישי ולניצולי השואה.
יום הניקיון
במסגרת יום הניקיון הבינלאומי בנס ציונה, הובילה מנהלת הסניף גלי לב-רן פעילות לכל תלמידי שכבת כיתות ו' מביה"ס "בן צבי" וכן למדריכים מתנועת הנוער "מועדונצ'יק". בפעילות לקח חלק גם ראש העיר יוסי שבו.

הפעילות כללה העברת תכנים בנושאי הסביבה ויציאה לשטח בגבעות הכורכר בנס ציונה, שם ביצעו התלמידים סריקה וניקיון. בסופו של הארוע נערכה התכנסות בחורשת האקליפטוס בה סוכמו הרשמים מחשיבות הארוע ומהנושא בכלל.


מימין: ראש העיר נס ציונה יוסי שבו עם מנהלת הסניף גלי לב-רן. משמאל: התלמידים אחרי יום נקיון מוצלחיום העצמאות: ערב הוקרה לפעילות סביבתית בנס ציונה

במוצאי יום העצמאות התקיים ערב הוקרה לפעילות סביבתית במעמד ראש העיר נס-ציונה יוסי שבו.

ערב ההוקרה עסק במרכז הלימודי והאדרת פעילות מתנדבי סניף נס-ציונה כמו גם את יוזמת מפעלי ההיי-טק כחלק ממחוייבותם לתחרות תעשיה. במסגרת ערב ההוקרה העניק ראש העיר תעודות הוקרה למתנדבים מצטיינים בתחום איכות הסביבה והקהילה אשר לקחו על עצמם להתנדב, להסביר ולפעול למען שימור הסביבה.

"אני גאה להיווכח עד כמה נושא חשוב זה מחלחל לילדים, נוער ומבוגרים ועל הרצינות של כל אותם מתנדבים אשר נרתמים לשמור על איכות הסביבה. מתנדבים אלה מסייעים לנו לקדם את החזון האקולוגי ולהפוך את נס-ציונה לעיר הירוקה בישראל. בשמי, בשם תושבי העיר אני שולח ברכה חמה למתנדבים ולזוכים כאחד ומבקש למסור תודה והערכה על פעילות ברוכה זו", אמר ראש העיר נס-ציונה.לצפיה בחוברת שהופקה לרגל האירוע - לחץ כאן
המועצה לישראל יפה שד' רוקח 80 ת.ד 53250 תל אביב 61532 03-6423111      
  עמוד הבית | אודות | מפת האתר | צור קשר | פייסבוק  

המועצה לישראל יפה - חלוצת עיצוב הסביבה, מובילה את טיפוח סביבת החיים בישראל,
ומשפיעה בחינוך ובמעשה על עיצוב המודעות לערכי סביבה ויופי חזותי.

בניית אתרים CDTech
נקודה - שיווק באינטרנט