חינוך סביבתי
יוזמות סביבתיות
פרויקטים
תחרויות
סניפים
הירשמו בחינם למגזין המקוון
של המועצה לישראל יפה
אקולוגיה ואיכות הסביבה  >>  המירוץ לירוק - בר ואינה מעניקות את הפרס

המירוץ לירוק - בר ואינה מעניקות את הפרס

בר ואינה העניקו פרס למנצחים ב"מרוץ לירוק"

הפרס, גן מוזיקלי ירוק מתנת חברת סנו, הוענק לתלמידי ביה"ס "אהוד מנור" שזכו בתחרות שיזמו המועצה לישראל יפה והזכיינית רשת

המרוץ לירוק - מיזם החינוך הסביבתי מיוזמתן של המועצה לישראל יפה וזכיינית ערוץ 2 רשת, הסתיים בקול תרועה רמה עם הכרזת בית הספר הזוכה: "אהוד מנור" בפתח תקווה. הפרס לזוכים: גן מוזיקלי ירוק, מחומרים ממוחזרים. הגן פשוט להפעלה וכולל פינת תיפוף, קסילופון הבנוי מעמודי טלפון ותוף מתכתי המבוסס על כלי נגינה אפריקאי.


בנוסף זכו תלמידי בית הספר במפגש עם בר ואינה, צמד הזוכות בעונה השנייה של התוכנית "המרוץ למיליון". השתיים שהשתתפו בטקס הענקת הפרס וקראו לתלמידים להאמין כי הכול אפשרי – "אם רק נאמין בעצמנו ונדע שאנחנו האחראים הבלעדיים לגורלנו".

טקס ההכרזה נערך בנוכחות ראש העיר פתח תקווה איציק אוחיון, מנהלת החינוך הסביבתי בעיר סיגל שפי, מנהלת המרכז הלימודי של המועצה לישראל יפה חיה יוגב, נציגי זכיינית הטלוויזיה רשת וציפי פצ'ניק מנהלת השיווק של חברת "סנו" - נותנת החסות למיזם. הטקס נערך בפני הורים ותלמידי בית הספר.

את הטקס הנחו תלמידי בית הספר, שהציגו את תוצרי עשייתם הסביבתית במסגרת המרוץ לירוק. מנהלת בית הספר ניבה קפלן ציינה כי: "ערכי טבע וסביבה נמצאים בבסיס החינוך הבית ספרי". קפלן הוסיפה כי המרוץ לירוק היה מפתיע ומעניין, וכי המשימות היוו אתגר לא פשוט ודרשו שיתוף פעולה הדוק מול הקהילה.

מנהלת בית הספר ציינה עוד כי להתרשמותה, התחרות החדירה בתלמידים כבוד הדדי, ואמונה כי ביכולתם לשנות את עתידם וכי כל פעולותיהם כיום משפיעות על איכות חיינו ועל האפשרות לקיום הדורות הבאים.

במרוץ לירוק- התחרות הסביבתית הראשונה מסוגה בישראל אשר כללה שלוש משימות ירוקות, השתתפו אלפי תלמידים מ-30 בתי ספר ברחבי הארץ.
המועצה לישראל יפה שד' רוקח 80 ת.ד 53250 תל אביב 61532 03-6423111      
  עמוד הבית | אודות | מפת האתר | צור קשר | פייסבוק  

המועצה לישראל יפה - חלוצת עיצוב הסביבה, מובילה את טיפוח סביבת החיים בישראל,
ומשפיעה בחינוך ובמעשה על עיצוב המודעות לערכי סביבה ויופי חזותי.

בניית אתרים CDTech
נקודה - שיווק באינטרנט