חינוך סביבתי
יוזמות סביבתיות
פרויקטים
תחרויות
סניפים
הירשמו בחינם למגזין המקוון
של המועצה לישראל יפה

יום הניקיון הבינלאומי

המועצה לישראל יפה משתתפת ביום הניקיון הבינלאומי


אנו מזמינים את משתתפי יום הניקיון להגיע ביום ג' 1.11.2011 בשעה 17:00 לבית המועצה לישראל יפה ולשמוע הרצאה מיוחדת בנושאי הסביבה.
כגוף לאומי שחרת על דגלו לשמר ולטפח את יופיה של הארץ, המועצה לישראל יפה לוקחת חלק ביום הניקיון הבינלאומי יחדיו עם קרן קיימת לישראל שיערך ב-1.11.11.


חינוך לניקיון

עשייתה של המועצה לישראל יפה נגזרת מן הגישה לפיה על כל אזרח לקבל על עצמו אחריות ולקחת חלק פעיל בשמירה על סביבתו ובעיצובה – לטובתו-הוא ולטובת צאצאיו. העמותה פועלת, הן בחינוך והן במעשה, לעודד את אזרחי ישראל לחתור בהתמדה לשיפור איכות החיים בארץ כתוצאה משינוי התייחסותם לסביבה בה הם מתגוררים, עובדים ומבלים.


המועצה לישראל יפה רואה בחינוך הסביבתי את האמצעי החשוב ביותר להשגת יעדיה; המועצה חותרת לטיפוח ולשימור סביבת-החיים בישראל באמצעות תושביה, והיא מאמינה שעליהם להיות שותפים פעילים לתהליך ההטמעה של ערכי הסביבה כחלק מאורח חיים אחראי ומודע.


בטווח הארוך, חינוך סביבתי הוא האמצעי היעיל ביותר ליצירת שינוי עמוק בעמדות הציבור ובאורח החיים הישראלי. באמצעות פעילויות חינוך שונות ומגוונות מקבלים המשתתפים ידע רב-ערך וחווים חוויות מעצבות שגורמות להם להבין את ההשפעה של מעשיהם על הסביבה ואת השפעת הסביבה עליהם.


הבנת יחסי הגומלין בין האדם לסביבה היא ליבה של כל פעילות חינוך סביבתי והמפתח להתקדמות לעבר אורח חיים ידידותי לסביבה ומקיים. לכן, מקיימת המועצה לישראל יפה, מאז שנת 1993, פעילות ענפה בתחום החינוך הסביבתי באמצעות מרכז לימודי סביבה ראשון מסוגו בארץ.


משתתפים שרוצים להגיע להרצאה יש ליצור קשר עם המועצה לישראל יפה בטלפון 03-6423111 שלוחה 121 או בנייד 052-3861136ל
מפת ההגעה לבית המועצה לישראל יפה – לחץ כאן

ל
פרטים על יום הניקיון באתר קרן קיימת לישראל

המועצה לישראל יפה שד' רוקח 80 ת.ד 53250 תל אביב 61532 03-6423111      
  עמוד הבית | אודות | מפת האתר | צור קשר | פייסבוק  

המועצה לישראל יפה - חלוצת עיצוב הסביבה, מובילה את טיפוח סביבת החיים בישראל,
ומשפיעה בחינוך ובמעשה על עיצוב המודעות לערכי סביבה ויופי חזותי.

בניית אתרים CDTech
נקודה - שיווק באינטרנט