חינוך סביבתי
יוזמות סביבתיות
פרויקטים
תחרויות
סניפים
הירשמו בחינם למגזין המקוון
של המועצה לישראל יפה

ערב הוקרה ליצחק חופי

ערב הוקרה לאלוף במילואים יצחק חופי, מזה שנים חבר הנהלת המועצה לישראל יפה, יסקור את פועלו הנרחב של חופי למען פיתוח צה"ל והחברה האזרחית בישראל
ערב הוקרה לכבודו של האלוף במילואים יצחק חופי, חבר הנהלה ותיק של המועצה לישראל יפה, נערך ביום שלישי ה-23.11 בבית המועצה לישראל יפה.


יצחק (חקה) חופי נולד בשנת 1927, והוא מאושיות הביטחון הבולטות במדינת ישראל. חופי לחם בשורות הפלמ"ח, פיקד בקרבות מלחמת השחרור, היה אלוף פיקוד הצפון במלחמת יום כיפור, כיהן כראש אג"מ וממלא מקום הרמטכ"ל ועמד בראש המוסד.


לאחר שירותו הצבאי לקח חופי חלק במפעלים הציבוריים והאזרחים של ישראל. חופי מונה למנכ"ל חברת החשמל, יו"ר מועצת המנהלים של תדיראן, והצטרף לדירקטוריון בנק לאומי. בנוסף לכך, חופי פעיל במגוון עמותות וארגונים של המגזר השלישי כגון חבר הנאמנים של אוניברסיטת חיפה, המרכז למורשת המודיעין, יו"ר אגודת הידידים של מכללת תל חי ופעיל באגודת דור הפלמ"ח. פרטים נוספים בסרטון על פועלו של חופי


לראשונה יתכנסו אישים בולטים מהצמרת הביטחונית, הפוליטית והמשפטית של ישראל, לכבודו של יצחק חופי רב הפעלים, לאירוע הוקרה מיוחד. בין הדוברים הנכבדים נמצאים שר הביטחון אהוד ברק, הרמטכ"ל גבי אשכנזי, נשיא בית המשפט העליון לשעבר השופט מאיר שמגר, ראש המוסד מאיר דגן, יו"ר המועצה לישראל יפה, אברהם כץ עוז, ראש עיריית רמת גן צבי בר ויו"ר דירקטוריון חברת החשמל, יפתח רון טל.

המועצה לישראל יפה שד' רוקח 80 ת.ד 53250 תל אביב 61532 03-6423111      
  עמוד הבית | אודות | מפת האתר | צור קשר | פייסבוק  

המועצה לישראל יפה - חלוצת עיצוב הסביבה, מובילה את טיפוח סביבת החיים בישראל,
ומשפיעה בחינוך ובמעשה על עיצוב המודעות לערכי סביבה ויופי חזותי.

בניית אתרים CDTech
נקודה - שיווק באינטרנט