חינוך סביבתי
יוזמות סביבתיות
פרויקטים
תחרויות
סניפים
הירשמו בחינם למגזין המקוון
של המועצה לישראל יפה

בעין המדריך – תערוכת צילום סביבתי-חינוכי

7.6.10
 

ננעלה תחרות בעין המדריך שנערכה בין מדריכי המרכז לחינוך סביבתי של המועצה לישראל יפה. התחרות זימנה הצצה לעולמם של המדריכים החיים ונושמים סביבה מדי יום.
 

לקראת התערוכה אספו במשך חודשים ארוכים תמונות פרי מצלמתם של המדריכים העוסקות בנושאים השונים הקשורים לפעילותם: הגנה ושימור הטבע, נוף, תופעות טבע, צמחייה, חיי העיר, הדרכה, מעורבות ומנהיגות.


התמונה המנצחת בתחרות נקבעה על ידי פנל של שופטים מהמועצה לישראל יפה ועל ידי גולשי דף הפייסבוק של המועצה לישראל יפה. תמונת הנוטרייה שצילמה דנה טייטלר זכתה במקום הראשון. אלבום התמונות של התערוכה נמצא בדף הפייסבוק של המועצה, וניתן לעלעל בו בכל רגע.

התמונות משקפות את עבודתם של המדריכים, הנודדים בכל רחבי הארץ ושוקדים על הפצת בשורת החינוך הסביבתי לציבור הרחב.

במסגרת עבודתם זוכים המדריכים למפגש בלתי-אמצעי עם הסביבה והאדם בישראל, בפעילות שוטפת הכוללת הדרכות, סיורים וליווי מיזמים התנדבותיים לטובת הסביבה. רבים מהמדריכים, שהינם בעלי תארים אקדמיים בתחום הסביבה והטבע, פועלים למען הסביבה גם מחוץ לעבודתם, מתוך תחושת שליחות אישית. פעילות זו גם היא באה לידי ביטוי בתערוכה.

תודה לכל המדריכים שצילמו בכישרון רב, תיעדו והעלו לקבוצת הפייסבוק. אנו מודים גם לכל המשתתפים בהצבעות שבחרו את התמונה הזוכה.
המועצה לישראל יפה שד' רוקח 80 ת.ד 53250 תל אביב 61532 03-6423111      
  עמוד הבית | אודות | מפת האתר | צור קשר | פייסבוק  

המועצה לישראל יפה - חלוצת עיצוב הסביבה, מובילה את טיפוח סביבת החיים בישראל,
ומשפיעה בחינוך ובמעשה על עיצוב המודעות לערכי סביבה ויופי חזותי.

בניית אתרים CDTech
נקודה - שיווק באינטרנט