חינוך סביבתי
יוזמות סביבתיות
פרויקטים
תחרויות
סניפים
הירשמו בחינם למגזין המקוון
של המועצה לישראל יפה

המועצה לישראל יפה מתגייסת להגברת החוסן הלאומי

19.1.10
 
לרשימת התחרויות של המועצה לישראל יפה מצטרפת תחרות חדשה ויוצאת דופן – תחרות לבחינת מוכנות הישוב לשעת חירום בהיבט תחזוקת ומוכנות המקלטים הציבוריים. באמצעות תחרות זו מתכוונת המועצה לתרום לשיפור מוכנות הציבור לשעת חירום, על ידי עידוד התחזוקה השוטפת של המקלטים המהווים מרכיב קריטי במוכנות זו.
 
השנה תקיים לראשונה המועצה לישראל יפה את תחרות רשויות בתחום אחזקת מקלטים ציבוריים בישראל יפה. במסגרת תחרות זו, יתמודדו רשויות מקומיות על תארי יופי שיוענקו עבור מקלטים ציבוריים המתוחזקים וערוכים כנדרש למקרה חירום.
 
התחרות החדשה נולדה ביוזמת פיקוד העורף ורשות החירום הלאומית (רח"ל), אשר החליטו לגייס את יכולותיה וניסיונה רב השנים של המועצה לישראל יפה בתחום ארגון התחרויות לשיפור החוסן הלאומי. מטרת התחרות היא לעודד את הרשויות המקומיות להגביר ולשפר את פעילותן בתחום אחזקת המקלטים הציבוריים, תוך הגברת המעורבות והמודעות של הקהילה לחשיבות הנושא.
 
בתחרות ייכללו מקלטים ציבוריים דו-תכליתיים, שהם מקלטים המשמשים את הקהילה למטרות שונות גם בשגרה. המקלטים המשתתפים ייבחנו על פי מספר קריטריונים של מוכנות, חזות ותחזוקה, כולל: חזות פנימית, חזות חיצונית, הימצאות ותקינות מערכות שירותי העזר הנדרשות בחירום, הימצאות ותקינות אמצעי כיבוי ואמצעי תקשורת, נהלי תחזוקה שוטפת, נהלי תגובה בחירום ותיאום ושיתוף פעולה עם פיקוד העורף.
 
רשויות מקומיות המעוניינות להשתתף בתחרות מוזמנות לפנות למחלקת תחרויות וסניפים בדוא"ל: taharuiot@israel-yafa.org.il או בטלפון:03-6423111 שלוחות 103, 119.
המועצה לישראל יפה שד' רוקח 80 ת.ד 53250 תל אביב 61532 03-6423111      
  עמוד הבית | אודות | מפת האתר | צור קשר | פייסבוק  

המועצה לישראל יפה - חלוצת עיצוב הסביבה, מובילה את טיפוח סביבת החיים בישראל,
ומשפיעה בחינוך ובמעשה על עיצוב המודעות לערכי סביבה ויופי חזותי.

בניית אתרים CDTech
נקודה - שיווק באינטרנט